Żużel: Jacek Frątczak wraca do telewizji! Koronawirus spowodował rewolucję w Eleven Sports

Ekstraliga.

Ze względu na przypadki zakażenia koronawirusem w redakcji Eleven Sports, fani w tym tygodniu muszą być przygotowani na spore zmiany w sposobie pokazywania piątkowych meczów na antenach tej stacji. Jak udało nam się dowiedzieć, w tym tygodniu na stadionach nie pojawią się komentatorzy, a mecze będą relacjonowane ze studia w Warszawie.

Jacek Frątczak
Jacek Frątczak (Foto: Łukasz Trzeszczkowski / Newspix)

To jednak nie koniec, bo po rocznej przerwie do pracy w telewizji wraca Jacek Frątczak. Były menedżer Falubazu i Apatora skomentuje w piątek w duecie z Piotrem Olkowiczem oba mecze PGE Ekstraligi. W tym tygodniu nie usłyszymy Michała Korościela, który przebywa obecnie na urlopie oraz dziennikarzy, którzy ze względu na koronawirusa są zmuszeni zostać w domu.

Dobrą wiadomością jest jednak fakt, że studia wciąż będą nadawane ze stadionów, ale tutaj też stację spotkały spore utrudnienia. Od tego tygodnia gośćmi w trakcie programów nie mogą być aktywni żużlowcy, a stacje transmitujące żużel, ekspertów muszą szukać wśród byłych zawodników. Z tego też powodu w Rybniku gościem Marceliny Rutkowskiej będzie Kamil Cieślar, a w Częstochowie Anita Mazur będzie omawiała spotkanie w towarzystwie Artura Czai.

Co ciekawe, ze względu na braki kadrowe, na tym drugim spotkaniu nie będzie reportera, a zawodnicy będą łączyć się ze studiem i komentatorami za pomocą słuchawek. To rozwiązanie sprawdziło się już zresztą podczas ubiegłotygodniowej transmisji z Leszna, więc stacja nie musiała za wszelką cenę szukać zastępstwa.

Władze Eleven Sports obecnie chuchają na zimne i wprowadziły jeszcze bardziej restrykcyjne wymogi. Z tego też powodu, Jacek Frątczak przed skomentowaniem piątkowych meczów musiał przejść badania na COVID-19 i dopiero po przedstawieniu ich wyników będzie mógł pracować przy transmisji. W tym tygodniu w warszawskim biurze Eleven Sports została przeprowadzona dezynfekcja, a z tego powodu nie odbył się Magazyn PGE Ekstraligi.

Explore more:  east carolina football

Obsada Eleven Sports na piątkowe mecze:.

Rybnik:.

Studio: Marcelina Rutkowska i Kamil Cieślar.

Komentatorzy: Piotr Olkowicz i Jacek Frątczak..

Reporter: Maciej Markowski.

Częstochowa:.

Studio: Anita Mazur i Artur Czaja.

Komentatorzy: Piotr Olkowicz i Jacek Frątczak..

Reporter: nie będzie.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Data utworzenia:.

6 sierpnia 2020, 12:35.