Wings For Life World Run: Transmisja w TV i online stream

Red Bull

W najbliższą niedzielę 6 maja o godzinie 13:00 odbędzie się 5. Edycja Światowego Biegu Wings for Life. Dziesiątki tysięcy biegaczy na całym świecie rozpocznie ucieczkę przed goniącą ich metą. Na dobroczynny bieg w Poznaniu zapisało się rekordowe 8 tysięcy osób, wśród nich m.In. Monika Pyrek, Joanna Jóźwik, Kuba Przygoński czy Adam Małysz, który ponownie zasiądzie za sterami Samochodu Pościgowego. Poczynania uczestników można obserwować na oficjalnej stronie biegu, w mediach społecznościowych lub w TV.

Dominika Stelmach-Mistrzyni Wings For Life World Run-Santiago de Chile-fot.Gustavo Cherro
Dominika Stelmach-Mistrzyni Wings For Life World Run-Santiago de Chile-fot.Gustavo Cherro (Foto: Materiały prasowe)

Wings for Life World Run to bieg inny niż wszystkie. Oprócz tego, że jest rozgrywany jednocześnie w wielu miejscach na całej kuli ziemskiej, wyróżnia go unikalna formuła. Wiele tysięcy biegaczy o różnym doświadczeniu i poziomie wytrenowania będzie uciekać przed Samochodami Pościgowymi (realnymi i wirtualnymi) pokonując dowolny dystans. Tutaj nie ma tradycyjnej linii mety, a najszybsi kończą jako ostatni. Dzięki wyjątkowym zasadom i dobroczynnej idei impreza jest niezwykle emocjonująca i widowiskowa. Sprawdź, gdzie możesz oglądać bieg „dla tych, którzy nie mogą”.

TRANSMISJA NA ŻYWO.

* Www.Wingsforlifeworldrun.Com – oficjalna strona wydarzenia pokaże jak cały świat zaczyna bieg w tym samym czasie. Oprócz wyników, możliwości śledzenia najszybszych zawodników na całej Ziemi, znajdzie się tam transmisja telewizyjna obejmująca wszystkie oficjalne lokalizacje oraz radio biegu (w języku angielskim). Nowością będzie tekstowa relacja na bieżąco prosto z Poznania prowadzona w języku polskim. Ponadto będą tam udostępniane filmy i zdjęcia z całego globu.

Explore more:  Niemiec się boi

* TV – Transmisję ze wszystkich lokalizacji, przez cały czas trwania biegu, będzie prowadzić Red Bull TV (platforma na urządzenia z dostępem do internetu – smartfony, komputery, telewizory smart, konsole do gier). Dzięki reporterom na całym świecie będzie można poczuć klimat fantastycznej inicjatywy, jaką jest Wings for Life World Run. Niektórzy z nich wystartują w biegu, żeby dać widzom każdy możliwy punkt widzenia na rywalizację. Wydarzenie transmitują liczące się stacje telewizyjne na całej Ziemi. Imprezę w Poznaniu pokaże na żywo TVN24, które relacjonuje Światowy Bieg od jego pierwszej edycji.

* Media społecznościowe – specjalna transmisja została również przygotowana dla użytkowników Facebook’a. Poprowadzi ją dwójka komentatorów ze światowego centrum kontroli biegu, a znajdziecie ją na oficjalnym fanpage’u: www.Facebook.Com/WingsForLifeWorldRun/. Bieg można również śledzić na Twitterze i Instagramie używając #WINGSFORLIFE #WORLDRUN #APPRUN.

 Uczestnicy 4. edycji Wings for Life World Run fot. Marcin Kin
Uczestnicy 4. edycji Wings for Life World Run fot. Marcin Kin (Foto: Materiały prasowe)

Lista startowa w Poznaniu jest już zamknięta. Chętni którym oglądanie relacji nie wystarczy wciąż mogą wystartować w App Run i pobiec w dowolnie wybranej lokalizacji z aplikacją Wings for Life World Run na urządzenia mobilne. Wszystkie środki zebrane podczas App Run również zostaną przekazane na badania nad leczeniem przerwanego rdzenia kręgowego.

Gorąco zachęcamy do kibicowania na trasie w Poznaniu oraz na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie już od godziny 11:00 będzie się działo. O gorącą atmosferę zadbają Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski – prowadzący audycję BiegamBoLubię w radiowej Trójce. Muzycznie wspierał ich będzie DJ, a bieg zostanie pokazany na dużym ekranie. Obecność na terenie MTP to również okazja, by spotkać ambasadorów inicjatywy – w tym kierowcę Samochodu Pościgowego, Adama Małysza.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Explore more:  Ekstraklasa: sensacyjna porażka Lecha, koniec marzeń Kolejorza

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:Red Bull.

Red Bull

Data utworzenia:.

4 maja 2018, 13:29.