Radwańska zmiotła rywalkę!

Agnieszka Radwańska z Albertą Brianti poradziła sobie jeszcze łatwiej niż z Melindą Czink. Pojedynek trwał 72 minuty, a zwycięstwo Polki nie było nawet przez chwilę zagrożone. Włoszka momentami pokazała kilka ładnych zagrań, ale w grze 30-letniej Brianti dominowały błędy. Radwańska znów z dużym spokojem udowodniła swoją wyższość i bez najmniejszych problemów awansowała do III rundy, gdzie prawdopodobnie spotka się z kolejną Włoszką Sarą Errani.

Agnieszka Radwańska – Alberta Brianti 6:2 6:0.

II set:.

6:0 dla Radwańskiej. Gem, set, mecz! W ostatnim gemie Radwańska potwierdziła tylko swoją dominację nad Włoszką.

5:0 dla Radwańskiej. Pewne zwycięstwo Polki przy własnym serwisie. Radwańska bez problemów ograła Brianti i prowadzi już 5:0.

4:0 dla Radwańskiej. Polka gra bardzo mądrze i bardzo precyzyjnie. Góruje nad Włoszką w każdym elemencie gry. Brianti kilkoma akcjami odroczyła tylko wyrok, ale Radwańska przełamała rywalkę i jest coraz bliżej pewnego zwycięstwa.

3:0 dla Radwańskiej. Tradycją już stało się, że przy serwisie Radwańskiej Brianti wygrywa dwie pierwsze piłki. Tradycyjnie już też “Isia” wzięła się za odrabianie strat, a Włoszka dobre zagranie przeplata błędami.

2:0 dla Radwańskiej. Po długim gemie Radwańska przełamała serwis Brianti. Przy kilku klasowych zagraniach Polki Włoszka była bez szans, ale do samego końca walczyła o zwycięstwo.

1:0 dla Radwańskiej. Brianti znów wygrała dwie pierwsze piłki przy serwisie Radwańskiej, ale Polka nic sobie z tego nie robiła. As serwisowy, później rewelacyjny dropshot i wreszcie dwie wygrane wymiany dały Radwańskiej wygranego gema.

Explore more:  El. MŚ: kadra Fornalika wróciła do kraju, Polacy jak Czesi

I set:.

6:2 dla Radwańskiej. Set dla Radwańskiej. Brianti chciała grać ofensywnie i schodziła do siatki. Dwa smecze były bardzo udane, ale jej trzecia próba gry przy siatce skończyła się przełamaniem mądrze i spokojnie grającej Polki.

5:2 dla Radwańskiej. “Isia” bez najmniejszych problemów wygrywa gema do zera. Włoszka nie była w stanie nic poradzić na skuteczną grę Radwańskiej.

4:2 dla Radwańskiej. Brianti znów wygrała dwie piłki na początku gema, ale przy stanie 30:0 popełniła dwa proste błędy. Agnieszka Radwańska skorzystała z tej okazji i mogła nawet przełamać Włoszkę, ale Brianti zagrała ofensywniej i obroniła swój serwis.

4:1 dla Radwańskiej. Świetne wykończenie Radwańskiej, która w końcówce gema zdominowała grę. Brianti zaczęła od wygrania dwóch piłek, ale przy kolejnych była bez szans.

3:1 dla Radwańskiej. Pierwszy gem dla Brianti. Włoszka czując swoją szansę zagrał agresywniej w końcówce gema, który wcale nie zaczął się po myśli Włoszki.

3:0 dla Radwańskiej. “Isia” miała problemy na początku gema i musiała bronić dwa break pointy. Radwańska zachowała jednak spokój i doprowadziła do równowagi. Brianti była jednak tak blisko przełamania, że nie zamierzała odpuszczać i miała jeszcze kolejne dwa break pointy. Polka przechyliła szalę na swoją stronę. Dobry gem w wykonaniu obu tenisistek.

2:0 dla Radwańskiej. Szybkie i bardzo cenne przełamanie. Radwańska po serii wymian, w których czekała na błędy Włoszki wygrała gema.

1:0 dla Radwańskiej. Brianti zaczęła od wygrania dwóch piłek, ale to tylko zmobilizowało Radwańską. “Isia” postawiła na ofensywną grę przy siatce i dzięki temu obroniła swój serwis.

Przed meczem:.

Agnieszka Radwańska jest w tym pojedynku stuprocentową faworytką. Także bukmacherzy nie dają Albercie Brianti szans. “Isia” na pewno będzie wykorzystywać słabszą i mniej stabilną stronę weteranki, czyli jednoręczny bekhend. W tym sezonie walczyła już z podobnie grającą reprezentantką Italii. Skutecznie – w Rzymie rozniosła w puch Robertę Vinci. W Wimbledonie, jeśli tylko Polka będzie skoncentrowana, możemy się spodziewać powtórki. Obie panie jeszcze ze sobą nie grały.

Explore more:  Liga Światowa: Rosja - Kanada: transmisja w telewizji i Internecie. Gdzie obejrzeć?

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Autor:sports.Pl.

Data utworzenia:.

24 czerwca 2010, 14:15.