Poseł Łukasz Mejza wyzwał Artura Szpilkę na pojedynek. “Może pokazowa walka?”

Ofsajd.

Niezrzeszony poseł Łukasz Mejza rzucił Arturowi Szpilce niecodzienne wyzwanie. – Oprócz bycia wielkim sportowcem, masz bracie jeszcze większe serce! Zróbmy to! – Zachęcał boksera w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od… Wpisu Krzysztofa Bosaka.

Artur Szpilka
Artur Szpilka (Foto: Mike Stobe / Stringer / Getty Images)

W sobotę na Twitterze doszło do niecodziennej wymiany zdań. Na oficjalnym koncie organizatora gal bokserskich Knockout Boxing Night ogłoszono konkurs dla sportowców, którzy chcieliby wystąpić 22 maja w ringu przed walką Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim.

 • Pies Artura Szpilki będzie miał młode. “Jestem dziadkiem” – wyznał wzruszony bokser.
 • Niespodziewanie grafikę promującą konkurs skomentował Krzysztof Bosak. – Oferta dla liderów opinii, jeśli nuży ich gadulstwo – napisał były kandydat na prezydenta. W komentarzu odpowiedział mu Artur Szpilka, który zaproponował, by przeciwnikiem lidera Konfederacji został prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak.

  Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

  Wybór “Szpili” był nieprzypadkowy. W czerwcu 2020 r. Bokser wziął udział w treningu z prezydentem Poznania. – Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory. Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać – napisał wówczas Jacek Jaśkowiak.

  Explore more:  preseason football

  Jak dotąd zarówno Krzysztof Bosak, jak i Jacek Jaśkowiak nie odpowiedzieli na propozycję “Szpili”. Zgłosił się za to inny polityk, Łukasz Mejza.

  Poseł rzucił wyzwanie Arturowi Szpilce

  – Artur Szpilka, a może pokazowa walka z Tobą? Cały dochód na schronisko w Zielonej Górze lub Dom Dziecka w Gubinie! Oprócz bycia wielkim sportowcem, masz bracie jeszcze większe serce! Zróbmy to! Za hajs na taki cel dam sobie obić poselską buzię przez Szpilę! – Napisał w komentarzu Łukasz Mejza.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  12 kwietnia 2021, 17:34.