Jarosław Bieniuk złożył życzenia córce. Oliwia Bieniuk kończy 19 lat

Ofsajd.

Jarosław Bieniuk zamieścił na Instagramie wpis, w którym złożył życzenia swojej córce. Oliwia Bieniuk skończyła 19 lat. “Słychać Cię było w całym szpitalu” – żartował.

18 października 2021, 11:42..

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk
Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk (Foto: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA / MW Media)

Oliwia Bieniuk, jak sama mówi, od dziecka związana jest z show-biznesem. Przyszła na świat 18 października 2002 r. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka próbowała już swoich sił w modelingu. Chciałaby też zostać aktorką. Ostatnio można ją jednak zobaczyć w programie “Taniec z gwiazdami”.

Jak mówiła Oliwia Bieniuk, ma w sobie sporo cech taty. “Chyba jestem bardziej »tatowa«. Mam też po nim większość cech. Mama na przykład bardzo lubiła sprzątać i jak ją wspominam, to często z odkurzaczem o szóstej rano. Była wielką czyścioszką. Rano czyściła wszystkie meble. A ja nie lubię biegać z odkurzaczem, nie jestem pedantką. Ale nie lubię też bałaganu, zawsze sprzątam po sobie” – wspominała kiedyś w wywiadzie dla “Vivie!”.

 • “Od dziecka uczestniczę w show-biznesie”. Jak zmieniała się Oliwia Bieniuk?
 • Dalsza część tekstu znajduje się pod wideo:.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  Jarosław Bieniuk złożył córce życzenia

  Tymczasem w dniu urodzin Oliwii Bieniuk życzenia na Instagramie złożył jej tata. Były piłkarz pokazał zdjęcie córki z dzieciństwa.

  “Oliwko, »dziecko moje!«. Poznaliśmy się 18 października w 2002 r. W Poznaniu na ul. Polnej. Przedstawił nas sobie doktor Ratajczak, świetny ginekolog położnik” – zaczął Jarosław Bieniuk.

  Explore more:  louisville football schedule
 • Oliwia Bieniuk zdradziła, co tata mówi jej po występach w “Tańcu z gwiazdami”. “Rozmawiamy bardzo często”.
 • Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

  “Pamiętam, że od początku byłaś niepunktualna i pełna energii, słychać Cię było w całym szpitalu” – żartował tata Oliwii Bieniuk.

 • “Byłam w amoku”. Oliwia Bieniuk o występie w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami”.
 • Na koniec złożył jej życzenia. “Wszystkiego najlepszego z okazji 19. Urodzin!! Powodzenia dzisiaj w »Tańcu z gwiazdami«” – napisał Jarosław Bieniuk.

 • Oliwia Bieniuk w “Tańcu z gwiazdami”: nie przeżyłam jeszcze swojej wielkiej miłości.
 • Jarosław Bieniuk z dziećmi
  Jarosław Bieniuk z dziećmi (Foto: Andras Szilagyi / MW Media)

  Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. “Sto lat”, “Samych sukcesów i zdrowia”, “Pięknie”, “Spełnienia wszystkich marzeń” – pisali internauci. Wpis swojego ojca skomentowała też Oliwia Bieniuk “Kocham cię! Dziękuję” – napisała.

 • Jarosław Bieniuk o występie dzieci w “Tańcu z gwiazdami”. Piękne słowa.
 • Przypomnijmy, że Oliwia Bieniuk i jej taneczny partner Michał Bartkiewicz pojawią się w półfinale programu “Taniec z gwiazdami”. Oprócz nich w show zatańczą jeszcze aktor Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz wokalistka Magdalena “Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak. Parom towarzyszyć będą uczestnicy poprzednich edycji programu “Taniec z gwiazdami”.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  18 października 2021, 11:42..