Gajewski odpowiada Sawinie! “Nie widziałem, nie słyszałem”

Żużel.

Robert Sawina, czyli trener For Nature Solutions KS Apatora Toruń przed meczem w Krośnie udzielił bardzo mocnego wywiadu, w którym krytykował miejscowy stan toru, ale także odniósł się do krytyki, która w ostatnim czasie spada na jego barki.

Na zdjęciu: Jacek Gajewski
Na zdjęciu: Jacek Gajewski (Foto: Marcin Karczewski/Pressfocus / newspix.pl)

Torunianin niewątpliwie nie wytrzymał i uderzył pięścią w stół. Sawina nie wspomniał o nazwiskach, ale wiadomo, że chodzi o lokalne podwórko, które patrzy mu na ręce. – Na pewno dobrze się komentuje z ciepłego fotela. Spokojnie, my to sobie poukładamy. Mam nadzieję, że z tych dwóch meczów wyjazdowych przywieziemy cztery punkty i tylko czymś takim zamkniemy usta tym którzy znają się na wszystkim – mówił Sawina przed meczem z Cellfast Wilkami.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:.

Dalszy ciąg materiału pod wideo.

– Jeżeli jeden z tych meczów przegramy, to i tak oddaję się do dyspozycji zarządu. Wiadomo, że jeżeli w takiej sytuacji ktoś zarzuca mi, że nie jest tak jak być powinno, bo takie głosy w mediach można usłyszeć, to na pewno będę próbował, żeby ten zespół znalazł kogoś lepszego ode mnie – zaznaczył szkoleniowiec Apatora.

Zobacz także: Niewiarygodne, ile lat minęło od ich ostatniego meczu ligowego.

Szybka odpowiedź

“Uderz stół, a nożyce się odezwą”. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. – Nie widziałem, nie słyszałem. Robert Sawina 0, Jacek Gajewski DMP 2 – złoto, 3 – srebro, 4 – brąz. Życze powodzenia. – Napisał Jacek Gajewski na swoim facebooku, który w ostatnim czasie dość głośno krytykuje prace Sawiny.

Explore more:  Turniej Czterech Skoczni: niepewny los Richarda Freitaga, Polacy zmartwieni

Przeczytaj również: Święto w Krośnie! Apator na łopatkach.

Mimo, że trener Torunian oddaje się do dyspozycji zarządu, to zapewnił po meczu w Krośnie, że poprowadzi piątkowy mecz Apatora w Lesznie z miejscową Fogo Unią.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:Przegląd Sportowy Onet.

Autor:ChS.

Data utworzenia:.

27 kwietnia 2023, 21:40.