Chelsea roztrwoniła przewagę

Chelsea – Juventus 2:2.

Bramka: Oscar (2) – Vidal, Quagliarella.

Żółta kartka: Ramires, Vidal.

Koniec! Chelsea gubi punkty na własnym stadionie na początek Ligi Mistrzów. Wspaniałe widoiwsko, Juventus odrobił stratę cwóch bramek!

90+2. Min – Już doliczony czas gry, Chelsea chce strzelić decydującą bramkę, ale Juventus bardzo dobrze się broni.

89. Min – Torres dostał piłkę pod nogi w polu karnym, strzelił… Zablokowany!

88. Min – Marti zmienia Vucinicia.

87. Min – Quagliarella!!! Obrócił się, strzelił… Poprzeczka!

85. Min – Vucinić zwija się z bólu, złapał go skurcz.

83. Min – O dziwo to Juventus teraz dąży do strzelenia kolejnego gola.

80. Min – Prostopadłe podanie do Quagliarelli, ten wychodzi sam na sam… Strzela między nogami Cecha i GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:2!

79. Min – CO ZA AKCJA! Hazard i Mata wspaniale klepali piłkę, w końcu Hiszpan strzelił na bamkę z czystej pozycji… OBOK!

77. Min – Isla pojawia się na boisku, zmienia bezbarwnego Lichtsteiner.

75. Min – Boisko opuszcza również Giovionco, za niego wchodzi Quagliarella.

74. Min – Oscar był mocno poturbowany. Teraz zmienia go Mata.

72. Min – Giovinco zdecydował się na strzał z dystansu, piłka odchodziła od bramki.

70. Min – Pierwsza zmiana w Chelsea: boisko opuszcza Ramires, za niego Bertrand.

68. Min – Asamoah w ciągu paru ostatnich minuta miła piłkę więcej razy niż przez cały mecz. Tym razem spróbował dośrodkowania, ale mu nie wyszło.

Explore more:  "Bestia" wraca i nokautuje jednym ciosem

67. Min – Żółta kartka dla Vidala za faul na Oskarze.

66. Min – Vucinić przepchnął Terry’ego, zagrał do Marchisio, ten spróbował strzału… W ostatniej chwili został zablokowany.

64. Min – Giovinco drybluje w polu karnym, strzał! Wybity na rzut rożny.

62. Min – Do piłki podchodzi Giovinco… Strzał ponad bramką.

60. Min – Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Otrzymuje ją Ramires za nakładkę.

58. Min – Hazard upada w polu karnym… Nie ma rzutu karnego!

57. Min – Piłka do Oscara… Młody Brazylijczyk nie zdoał jej przejąć i zepsuł szansę na kontrę.

55. Min – Rzut wolny dla Chelsea z 20. Metrów… Strzela Lampard! Potężne uderzenie, Buffon znów musi wybijać przed siebie.

54. Min – Ivanović! Bardzo nieprzyjemny strzał, piłka skozłowała przed Buffonem, musiał ratować się wybiciem włoski bramkarz.

52. Min – Hazrad wrzucił na głowę Ramiresa… Nieco za mocno, strzał niecelny.

50. Min – Giovinco szukał prostopadłego podania do Marchisio, nieco za mocno.

47. Min – W przerwie o dziwo bez zmian. Wciąz na boisku jest Vidal.

46. Min – ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

45. Min – Pirlo uderzył niecelnie z wolnego i to był ostatni akcent tej świetnej pierwszej połowy!

44. Min – Ramires! Buffon musiał wybić jego strzał instynktownie, przed siebie.

42. Min – Za mocne prostopadłe podanie do Giovinco.

40. Min – Vidal przy okazji odnzał kontuzji, wyraźnie utyka od paru minut.

38. Min – Vidal strzela z dystansu po ziemi w długi róg… GOOOOOOOOOOOOL!!! Bramka kontaktowa!

36. Min – Vidal również spróbował strzału w okienko, ale nie trafił w bramkę.

35. Min – Marchisio mógł szybko odpowiedzieć! Też obrócił się w pllu karnym, ale jego powstrzymali obrońcy.

Explore more:  Jestem w Lechu, żeby wygrywać

34. Min – Oscar kapitalnie przyjął piłkę, obrócił się i strzelił w samo okienko! Nie do obrony!

33. Min – OSCAR!!! CO ZA STRZAŁ I GOOOOOOOOOOOOL!!! DWA GOLE OSCARA W DWIE MINUTY!

32. Min – Oscar zdecydował się na strzał z dystansu… GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Buffon bez szans!

31. Min – Błąd Ivanovicia, Vucinić wychodzi na czystą pozycję, strzela z narożnika pola karnego… Boczna siatka!

30. Min – Ramires! Za długo zastanawiał się co zrobić z piłką, w końcu strzelił bardzo niecelnie.

28. Min – Vuvicnić znalazł się w polu karny, strzelił w krótki róg… Piłka wybita na rożny.

25. Min – A teraz szansa dla Chelsea! Ramires był w polu karnym ale za długi zwlekał z oddanie strzału, w końcu zdecydował się podać i zrobił to niedokładnie.

22. Min – Giovinco! Nie był na spalonym, sam na sam z Cechem… Broni bramkarz Chelsea!

19. Min – Harazd dośrodkował na głowę Torresa, ten strzelił… W bok zamiast do bramki.

17. Min – Torres ruszył z kontrą, zagrał za mocno do Hazarda, ten źle odegrał do Lamparda.

15. Min – Vucinic szukał prostopadłej piłki do Giovinco, dobrze przerwał akcję Terry.

13. Min – Wrzutka Oscara na Torresa, znów Bonucci wybił piłkę na rzut rożny.

11. Min – Lampard strzelił zza pola karnego, za lekko i prosto w Buffona.

10. Min – Zagranie w pole karne do Vucinicia, pierwszy przy piłce był David Luiz.

8. Min – Juventus nie może złapać rytmu gry, Chelsea jest wyraźnie lepsza.

6. Min – Torres na spalonym.

4. Min – Wrzuca Frank Lampard, Luiz! Strzelił za lekko, prosto w Buffona.

3. Min – Oscar wrzuca z prawej strony, Bonucci wybija na rzut rożny.

Explore more:  Polak po Tour de France: Nie tak miało być

1. Min – Juventus rozpoczyna swój powrót do Ligi Mistrzów! A Chelsea zaczyna walkę o obronę tytułu!

Czas na hymn Ligi Mistrzów i już za chwilę zaczynamy!

Składy:.

Chelsea: Cech; Ivanovic, Luiz, Terry, Cole; Mikel, Lampard; Ramires, Oscar, Hazard; Torres.

Ławka: Turnbull, Azpilicueta, Cahill, Bertrand, Romeu, Mata, Moses.

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Marchiso, Pirlo; Vucinic, Asamoah, Vidal; Giovinco.

Ławka: Storari, Lucio, Giaccherini, Isla, Marrone, Quagliarella, Matri.

Przed meczem Chelsea – Juventus:.

≫> Juventus nie przegrał w Serie A od 42 meczów, ale mecz z broniącą Pucharu Europy Chelsea to zupełnie inne wyzwanie. Juventus w Lidze Mistrzów po raz ostatni grał w sezonie 2009/10, kiedy nie wyszedł z grupy.

≫> Dla Juventusu to okazja do rewanżu za sezon 2008/09, kiedy w 1/8 finału “Stara Dama” została wyeliminowana przez Chelsea. Angielskie kluby nie leżą Juve, bo wcześniej w ćwierćfinałach odpadali z Arsenalem i Liverpoolem.

≫> Faworytem spotkania jest Chelsea. W ofercie Unibetu kurs na zwycięstwo “The Blues” wynosi 2,15. Kurs na zwycięstwo Juventusu wynosi 3,50.

≫> Zobacz statystyki przed meczem Chelsea – Juventus.