Australian Open: I runda mężczyzn – zestaw par

1-Roger Federer (Szwajcaria) v Igor Andreev (Rosja).

Juan Ignacio Chela (Argentyna) v Victor Hanescu (Rumunia).

Stephane Robert (Francja) v Potito Starace (Włochy).

Oscar Hernandez (Hiszpania) v 8-Albert Montanes (Hiszpania).

22-Lleyton Hewitt (Australia) v Kwalifikant.

Christophe Rochus (Belgia) v Kwalifikant.

Paolo Lorenzi (Włochy) v Marcos Baghdatis (Cypr).

Frederico Gil (Portugalia) v 15-Gilles Simon (Francja).

9-Fernando Verdasco (Hiszpania) v Carsten Ball (Australia).

Kwalifikant v Dudi Sela (Izrael).

Rajeev Ram (USA) v Kwalifikant.

Kwalifikant v 23-Juan Carlos Ferrero (Hiszpania).

30-Juan Monaco (Argentyna) v Ernests Gulbis (Łotwa).

Martin Vassallo Arguello (Argentyna) v Michael Llodra (Francja).

Carlos Moya (Hiszpania) v Kwalifikant.

Kwalifikant v 6-Nikolay Davydenko.

3-Novak Djokovic (Serbia) v Daniel Gimeno-Traver (Hiszpania).

Marinko Matosevic (Australia) v Marco Chiudinelli (Szwajcaria).

Kristof Vliegen (Belgia) v Michael Berrer (Niemcy).

Denis Istomin (Uzbekistan) v 32-Jeremy Chardy (Francja).

20-Mikhail Youzhny (Rosja) v Richard Gasquet (Francja).

Jan Hajek (Czechy) v Robby Ginepri (USA).

Łukasz Kubot (Polska) v Mischa Zverev (Niemcy).

Santiago Giraldo (Kolumbia) v 16-Tommy Robredo (Hiszpania).

10-Jo-Wilfried Tsonga (Francja) v Sergiy Stakhovsky (Ukraina).

Fabio Fognini (Włochy) v Taylor Dent (USA).

Ryan Harrison (USA) v Janko Tipsarevic (Serbia).

Simon Greul (Niemcy) v 18-Tommy Haas (Niemcy).

26-Nicolas Almagro (Hiszpania) v Kwalifikant.

Benjamin Becker (Niemcy) v Kwalifikant.

Alejandro Falla (Kolumbia) v Marcos Daniel (Brazylia).

Marcel Granollers (Hiszpania) vs. 8-Robin Soderling (Szwecja).

7-Andy Roddick (USA) v Thiemo de Bakker (Holandia).

Teimuraz Gabashvili (Rosja) v Thomaz Bellucci (Brazylia).

Feliciano Lopez (Hiszpania) v Pablo Cuevas (Urugwaj).

Rainer Schuettler (Niemcy) v 25-Sam Querrey (USA).

21-Tomas Berdych (Czechy) v Robin Haase (Holandia).

Explore more:  jax state football

Daniel Brands (Niemcy) v Evgeny Korolev (Kazachstan).

Sebastien Grosjean (Francja) v Kwalifikant.

Olivier Rochus (Belgia) v 11-Fernando Gonzalez (Chile).

14-Marin Cilic (Chorwacja) v Fabrice Santoro (Francja).

Kwalifikant v Bernard Tomic (Australia).

Igor Kunitsyn (Rosja) v Jose Acasuso (Argentyna).

Guillermo Garcia-Lopez (Hiszpania) v 19-Stanislas Wawrinka (Szwajcaria).

29-Viktor Troicki (Serbia) v Nicolas Lapentti (Ekwador).

Philipp Petzschner (Niemcy) v Florian Mayer (Niemcy).

James Blake (USA) v Arnaud Clement (Francja).

Michael Russell (USA) v 4-Juan Martin del Potro (Argentyna).

5-Andy Murray (Wielka Brytania) v Kwalifikant.

Marc Gicquel (Francja) v Simone Bolelli (Włochy).

Jarkko Nieminen (Finlandia) v Nick Lindahl (Australia).

Florent Serra (Francja) v 28-Jurgen Melzer (Austria).

17-David Ferrer (Hiszpania) v Andreas Seppi (Włochy).

Kwalifikant v Lu Yen-hsun (Taiwan).

Daniel Koellerer (Austria) v Kwalifikant.

Kwalifikant v 12-Gael Monfils (Francja).

13-Radek Stepanek (Czechy) v Ivo Karlovic (Chorwacja).

Julien Benneteau (Francja) v Kwalifikant.

Mardy Fish (USA) v Andrey Golubev (Kazachstan).

Jason Kubler (Australia) v 24-Ivan Ljubicic (Chorwacja).

27-Philipp Kohlschreiber (Niemcy) v Horacio Zeballos (Argentyna).

John Isner (USA) v Wayne Odesnik (USA).

Lukas Lacko (Słowacja) v Leonardo Mayer (Argentyna).

Peter Luczak (Australia) v 2-Rafael Nadal (Hiszpania).